Alternate Text
 
BAĞLANTILAR
 

 
 



 Neredeyim : Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

  Üyelik

·         Türkiye Cumhuriyeti yurttaşı olan herkes ve en az 6 ay oturma izni almış yabancılar, kütüphane hizmetlerinden yararlanma hakkına sahiptir.

·         T.C. vatandaşı olan kullanıcılar kütüphaneye nüfus cüzdanı ile başvurarak verilen kütüphane üye kayıt formunu doldurularak imzalanması kayıt için yeterlidir. Yabancı uyruklu kullanıcılar ise Yabancı Kimlik Numarasını gösterir belge ile kütüphanelerden yararlanırlar. Kullanıcılardan başka bir belge talep edilmez.

·         18 yaşından küçüklerin formlarının velileri tarafından imzalanması gereklidir.

·         Üye olmak ücretsizdir.

·         T.C. kimlik numarası üye numarası yerine kullanılır.

Ödünç Verme Servisi 

·         Kütüphanemizde okuma salonu ve çocuk bölümü olmak üzere iki birim mevcut olup ödünç verme işlemleri birimlerde bulunan bankolardan gerçekleştirilmektedir.

·         Kütüphane materyali, kütüphane dışında yararlanılmak üzere üye olan kullanıcılarımıza ücretsiz olarak ödünç verilir. Üye olan kullanıcılarımız 3 adet kitabı 15 gün süreyle ödünç alabilirler.

İnternet Erişimi

·         Kütüphanenin okuma salonunda yer alan 9 adet billgisayar ile internet erişimi sağlanmaktadır. kütüphaneye üye olan kullanıcılar, ücretsiz olarak bilgisayar ve internet hizmetlerinden yararlanmaktadır.




 
 
HavaDurumu-BugünHavaDurumu-YarınHavaDurumu-3.GünHavaDurumu-4.Gün
 
   Facebook'ta bizAçılış - Kapanış Saatleri
 Çocuk Bölümü :Pazartesi -Cumartesi: 09:00-17:00
Yetişkin Bölümü:Pazartesi -Cumartesi: 09:00-22:00
İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 3651 kez gösterilmiştir.